Karrier Portál banner

Ellenőrzési referens - Európai Uniós Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkárság

Főbb feladatok

  • Az európai uniós támogatások vonatkozásában meghatározott, tervezett vagy rendkívüli, az időpontját tekintve közbenső, záró valamint fenntartási típusú helyszíni ellenőrzések, továbbá helyszíni szemlék jogszerű lefolytatásának biztosítása, nyilvántartása, dokumentálása.
  • Az európai uniós támogatások – ideértve a pénzügyi eszközt is – vonatkozásában meghatározott helyszíni ellenőrzések, továbbá helyszíni szemlék jogszerű lefolytatása (felkészülés, szervezés, végrehajtás, dokumentálás, nyilvántartás).
  • Adatok rögzítése informatikai rendszerekben.
  • Szükséges esetben szabálytalansági gyanú bejelentése.
  • Havi hitelesítési jelentés összeállításában való részvétel.
  • Egyéb jelentések és beszámolók, adatszolgáltatások összeállítása.
  • A munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 45. C épület, valamint a helyszíni ellenőrzési tevékenységből adódóan székhelyen kívül végzett feladatok jellemzőek a Közép-magyarországi régió területén, illetve eseti jelleggel más magyarországi régióban.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év európai uniós projektek területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemléletmód, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Együttműködési készség, csapatmunka
  • Nagy munkabírás, önálló, hatékony munkavégzés
  • Precizitás, felelősségtudat
  • Kezdeményezőkészség, jó problémamegoldó készség
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete, különös tekintettel az Excel-re és Word-re

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Helyszíni ellenőrzés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú nyelvvizsga
  • EMIR, EUPR rendszer ismerete
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Nyilatkozat, vagyonnyilatkozattételi kötelezettség teljesítéséről

Állás adatai

Állás azonosító: 899
Pozíció pontos megnevezés: Ellenőrzési referens
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Tevékenység: Pályázatkezelés, EU
Jogviszony típusa: Határozott
Jelentkezési határidő: 2021.02.04.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Ellenőrzési referens