Karrier Portál banner

Főosztályvezető - Sportlétesítmény-fejlesztési Főosztály

Főbb feladatok

  • Főosztály munkájának koordinálása,
  • Egyeztetéseken való részvétel,
  • Kapcsolattartás más közigazgatási szervek vezető beosztású dolgozóival,
  • Támogatási szerződések, támogatói okriatok előkészítése, közreműködés a szerződéskötési folyamatban,
  • Projektek nyomon követése, kapcsolattartás kedvezményezettekkel, együttműködő szervekkel, hatóságokkal,
  • Szakmai állásfoglalások előkészítése, kormányzati döntés-előkészítéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 3. számú melléklete 141. pontjában előírt felsőfokú végzettség,
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatása,
  • 3 év szakmai tapasztalat,
  • Irodai alkalmazások (MS Office) és levelezőrendszer (MS Outlook)felhasználói szintű ismerete.
  • Önálló, konstruktív munkavégzés,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet,
  • Terhelhetőség,
  • Csapatszellem,
  • Stressztűrés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Jogász, közgazdász, igazgatásszervezői végzettség,
  • 4-5 év szakmai tapasztalat,
  • 2-3 év vezetői tapasztalat,
  • Központi közigazgatási területen szerzett tapasztalat,
  • Sportinfrastruktúra fejlesztés területén szerzett tapasztalat.

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: 903
Pozíció pontos megnevezés: Főosztályvezető
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Tevékenység: Vezetés, koordináció
Jogviszony típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2021.02.09.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Főosztályvezető