Karrier Portál banner

Hatósági referens - Tanügyigazgatási Osztály

Főbb feladatok

  • Iskolák nyilvántartásba vételével és működési engedélyük kiadásával kapcsolatos közigazgatási hatósági ügyek intézése,
  • A köznevelési intézményeket érintő adatvédelmi ügyekben állásfoglalások készítése,
  • Oktatási informatikai rendszerek működésével kapcsolatos feladatok,
  • Jogszabálytervezetek véleményezése és előkészítése.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • Állam- és jogtudományi felsőfokú iskolai végzettség,
  • 1-3 év közigazgatásban szerzett gyakorlat,
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook).

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hatósági ügyintézésben szerzett gyakorlat,
  • Önállóság,
  • Problémamegoldó gondolkodás,
  • Szakmai fejlődési igény,
  • Írásbeli és szóbeli kifejezőkészség,
  • Felelősségérzet,
  • Terhelhetőség,
  • Precíz munkavégzés.

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: 876
Pozíció pontos megnevezés: Hatósági referens
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Tevékenység: Jog
Jogviszony típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2020.11.02.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hatósági referens