Karrier Portál banner

jogi és koordinációs referens (KOORDFO) - Koordinációs Főosztály

Főbb feladatok

  • szervezeten belüli és kívüli koordinációs feladatok;
  • emlékeztetők írása;
  • közérdekű adatigényléssel kapcsolatos feladatok;
  • jogalkotásban történő közreműködés.

Elvárások

  • igazgatásszervező/jogász/közigazgatás-szervező végzettség;
  • rugalmasság, precizitás, monotonitás tűrés, gyors reagáló képesség, kiváló helyesírás, kiváló szövegértés;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel);
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Jogász végzettség

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Állás adatai

Állás azonosító: 1149
Pozíció pontos megnevezés: jogi és koordinációs referens (KOORDFO)
Államtitkárság: Közigazgatási Államtitkárság
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Tevékenység: Jog
Jogviszony típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2024.05.24.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: jogi és koordinációs referens (KOORDFO)