Karrier Portál banner

Jogi referens - Európai Uniós Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkári Titkárság

Főbb feladatok

  • A kormánytisztviselő feladata az Emberi Erőforrások Minisztériuma európai uniós fejlesztéspolitikáért felelős államtitkárának irányítása alá tartozó szervezeti egységek feladatairól és eljárásuk rendjéről szóló 17/2018. (VIII. 14.) EMMI utasítás 1. sz. melléklete 21. § -ában foglalt feladatok ellátása,
  • Adatok rögzítése informatikai rendszerekben (MIR, IMS, stb.),
  • Szabálytalansági gyanú felterjesztésének összeállítása;
  • Kijelölés alapján részvétel az eljárásban (beleértve a helyszíni ellenőrzést is, meghallgatást,);
  • Szükséges információ beszerzése;
  • Szabálytalansági eljárási jegyzőkönyv tervezetének összeállítása, egyeztetése;
  • Kapcsolódó dokumentáció, levelezés elkészítése,
  • A szervezet munkatársainak tájékoztatása a szabálytalansági eljárásokra vonatkozó szabályok változásáról,
  • IMS jelentés összeállítása;
  • Havi hitelesítési jelentés összeállításában való részvétel;
  • Hgyéb jelentések és beszámolók összeállítása;
  • Részvétel a főosztály feladatkörébe tartozó folyamatok kidolgozásában, véleményezésében.

Elvárások

  • Jogász végzettség,
  • Ügyfélorientált szemléletmód,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Együttműködési készség,
  • Csapatmunka,
  • Nagy munkabírás,
  • Önálló, hatékony munkavégzés,
  • Precizitás,
  • Felelősségtudat,
  • Kezdeményezőkészség,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete, különös tekintettel az Excel-re és Word-re,
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • Vagyonnyilatkozattételi kötelezettség.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Közbeszerzési referens képzettség,
  • EU-s projektek területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • Középfokú nyelvvizsga,
  • EMIR, EUPR rendszer ismerete.

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: 764
Pozíció pontos megnevezés: Jogi referens
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Tevékenység: Jog
Jogviszony típusa: Határozott
Jelentkezési határidő: 2019.11.27.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Jogi referens