Karrier Portál banner

Közbeszerzés-ellenőrzési referens - Ügyfélszolgálati és Ellenőrzési Főosztály

Főbb feladatok

  • A pályázatkezeléssel, támogatási jogviszonyokkal kapcsolatos közbeszerzésjogi szempontú ellenőrzési feladatok ellátása,
  • Az államtitkárság feladataihoz kapcsolódó beszerzések előkészítése, teljesülésük nyomon követése, koordinációja,
  • Elvégzi az uniós forrásból finanszírozott támogatási szerződések kedvezményezettjei által lefolytatott közbeszerzési eljárások, valamint az ahhoz kapcsolódó szerződésmódosítások közbeszerzés-jogi szempontú utóellenőrzését, továbbá az ahhoz kapcsolódó adminisztratív és koordinációs tevékenységet;
  • Írásbeli vélemény készít a kedvezményezettek és a nyertes ajánlattevők között létrejött szerződések módosítását megelőzően, illetve azt követően (utóellenőrzés) a módosítás jogszerűségéről, megalapozottságáról;
  • Együttműködik az EU Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkárság irányítása alá tartozó más főosztályok feladat- és hatáskörébe tartozó támogathatósági, elszámolhatósági, műszaki szempontú utóellenőrzés folyamatos közbeszerzés-jogi minőségbiztosításában a vonatkozó jogszabályok, szabályzatok és eljárásrendek szerint;
  • Állásfoglalást készít a pályázatkezelés, valamint a projektmegvalósítás során felmerülő közbeszerzés – jogi kérdésekben, melynek keretében szakmailag együttműködik más szervezeti egységekkel;
  • Vezeti a szabályozókban előírt nyilvántartásokat, az ott meghatározott tartalommal, illetőleg közvetlen felettese utasítására jelentéseket, beszámolókat, adatszolgáltatásokat készít az ott meghatározott tartalommal és rendszerességgel.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Igazgatásszervező, jogász, közgazdász végzettség
  • Közbeszerzési referensi végzettség és/vagy EU-s projektek területén szerzett szakmai tapasztalat
  • EMIR rendszer ismerete

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél

Állás adatai

Állás azonosító: 735
Pozíció pontos megnevezés: Közbeszerzés-ellenőrzési referens
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Tevékenység: Pályázatkezelés, EU
Jogviszony típusa: Határozott
Jelentkezési határidő: 2019.08.18.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Közbeszerzés-ellenőrzési referens