Karrier Portál banner

Köznevelési intézményirányítási referens - Köznevelési Intézményirányítási és Finanszírozási Főosztály

Főbb feladatok

  • A Köznevelésért Felelős Államtitkársághoz, a Klebelsberg Központhoz, valamint az Oktatási Hivatalhoz beérkező nyugdíjas továbbfoglalkoztatási kérelmekkel kapcsolatos koordinációs, adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • A köznevelési intézmények tekintetében az intézményvezetők pályáztatásával kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Az intézményvezetői megbízások előkészítésében való közreműködés, koordinálás,
  • Az intézményvezetői megbízásokkal, valamint a megbízás visszavonásokkal kapcsolatosan beérkező kérelmekre a válaszok előkészítése.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Felsőoktatásban szerzett jogi, közszolgálati szakképzettség,
  • Csapatmunka,
  • Önálló és precíz munkavégzés,
  • Határidők pontos betartása,
  • Jó stressztűrő képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Munkajogi ismeretek,
  • Hasonló munkakörben szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Közigazgatásban szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: 773
Pozíció pontos megnevezés: Köznevelési intézményirányítási referens
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Tevékenység: Egyéb
Jogviszony típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2019.12.04.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Köznevelési intézményirányítási referens