Karrier Portál banner

Programelemzési referens - Programelemzési és Eredménykommunikációs Főosztály

Főbb feladatok

  • Az operatív programokban meghatározott indikátorok teljesülésének elemzése;
  • Részvétel az európai uniós források felhasználásával kapcsolatos előterjesztésekhez, jelentésekhez kapcsolódó összefoglalók elkészítésében, továbbá közreműködés az államtitkár által kért egyéb felkészítők, háttéranyagok elkészítésében;
  • Az EFOP és az RSZTOP programokhoz kapcsolódó eredménykommunikációs tevékenységre irányuló adat- és információszolgáltatás;
  • Összefogalaló anyagok előkészítésében részvétel, valamint egyéb feladatok.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Microsoft Office magas szintű ismerete (különösen MS Excel, MS Word, MS PowerPoint),
  • Nagyfokú önállóság,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Gyors, hatékony és alapos munkavégzés,
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Jogász végzettség,
  • Fejlesztéspolitikában szerzett gyakorlat,
  • Angol alapfokú nyelvismeret és nyelvvizsga,
  • EPTK/EUPR felületek ismerete,
  • EU-s finanszírozású projekt megvalósításában való részvétel,
  • Közigazgatási gyakorlat.

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: 762
Pozíció pontos megnevezés: Programelemzési referens
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Tevékenység: Egyéb
Jogviszony típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2019.11.07.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Programelemzési referens