Karrier Portál banner

Stratégiai referens - Egészségbiztosítási Alap Felügyeleti Főosztálya

Főbb feladatok

  • Finanszírozási paraméterek folyamatos monitorozása, kidolgozása, a kapcsolódó hatásszámítások előkészítése.
  • A finanszírozási kódokra javaslatot tevő bizottságok munkájának koordinálása.
  • A közigazgatási eljárások körében a főosztály hatáskörébe tartozó egyeztetésre, illetve jóváhagyásra küldött anyagok véleményezése.

Elvárások

  • BSC főiskola, orvos, jogász, közgazdász, gyógyszerész,
  • Szakmai ismeretek alkalmazása, jó kommunikációs készség, kezdeményezőkészség, csapatmunka/együttműködés, problémamegoldás,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismerete,
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Egészségügyi területen szerett diploma,
  • Angol nyelv Középfok C típus,
  • Egészségügy és egészségbiztosítás területén szerzett jártasság.

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: 759
Pozíció pontos megnevezés: Stratégiai referens
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Tevékenység: Egyéb
Jogviszony típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2019.10.27.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Stratégiai referens