Karrier Portál banner

Titkársági referens - Európai Uniós Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkári Titkárság

Főbb feladatok

  • A beérkező és kimenő ügyiratok / levelek iratkezelő rendszerben történő kezelése, határidőben történő továbbítása, szakszerű tárolása, irattárazása, selejtezése.
  • A napi posta / aláírásra leadott iratok előkészítése a felettes vezető részére, azok kipostázása, az ügyintézésre kiszignált anyagok munkatársakhoz történő eljuttatása.
  • A kiszignált feladatokhoz kapcsolódó határidők nyomonkövetése.
  • Kiszignált iratok esetén az átvételi elismervény lefűzése.
  • Az Európai Uniós Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkári Titkársághoz tartozó központi irattári dossziék kezelése.
  • A Titkárságvezető által feladatkörébe utalt nyilvántartások vezetése.
  • Megbeszélések szervezése, meghívók kiküldése, a megbeszélésekhez szükséges tárgyaló és technikai eszközök biztosítása.
  • Az Európai Uniós Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkári Titkárságra érkező vendégek fogadása és az ezzel összefüggő reprezentációs feladatok ellátása.
  • Együttműködés és kapcsolattartás a Minisztérium munkatársaival, a helyettes államtitkár irányítása alá tartozó szervezeti egységekkel.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.
  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete, különös tekintettel az Excel-re és Word-re

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsővezetői asszisztenciában szerzett tapasztalat, titkársági munkafolyamatok ismerete
  • Középfokú nyelvvizsga (nem elvárás a nyelvhasználat a munkavégzés során)
  • EMIR rendszer ismerete

Illetmény és juttatások

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél

Állás adatai

Állás azonosító: 733
Pozíció pontos megnevezés: Titkársági referens
Államtitkárság: Emberi Erőforrások Minisztériuma
Munkakör szint: Állás
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Tevékenység: Adminisztráció, titkárság
Jogviszony típusa: Határozott
Jelentkezési határidő: 2019.08.18.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Titkársági referens